Pro
08
2017

Stínování ve Velké Británii II.

SpinnakerV listopadu (4. 11. – 18. 11. 2017) vyjela, už podruhé, pětičlenná výprava pedagogů naší školy na stínování do města Portsmouth na jihu Anglie, a to v rámci projektu č. 2016-1-CZ01-KA102-023204 – INOVATIVNÍ EVROPSKÉ ZKUŠENOSTI, POSTUPY A TECHNOLOGIE, který byl podpořen a financován z Programu Erasmus +. Projekt byl uskutečněn ve spolupráci se zahraničním partnerem Language Solution, Portsmouth, Velká Británie.

Během mobility jsme se během 10 pracovních dnů účastnili stínování vyučovacích metod a strategií v hodinách jazykovědných, přírodovědných, technických a strojírenských předmětů, stínování systémů řízení používaných pro vedení a administrativu školy v organizacích zabývajících se odborným vzděláváním ve Velké Británii, a to na školách Chichester College, Highbury College, Northbrook College, Portsmouth College, Southdowns College, St Vincet College a Redbridge Community School.

Součástí projektu byla i návštěva strojírenské firmy Time house ve městě Botley a bohatý kulturní program k poznání kultury Velké Británie.

Za členy celého týmu: „Projekt stoprocentně naplnil všechna naše očekávání, pro všechny byl velkým přínosem a inspirací!“

Celý příspěvek o stínování 

Mgr. Gabriela Šrámková

Ve_skole_2Firma2letisteprednaska1SubmarineU_skolyVe_skole_1