Zpět k O škole

GALERIE

LYŽAŘSKÝ KURZ

V měsíci únoru a březnu žáci prvních ročníků vyráží na kvalitní lyžovačku do rakouských Alp, konkrétně do střediska Lachtal. Celkem jsou realizovány tři turnusy.

DEN FIREM

Tento den se koná každý rok v měsíci březnu a je určen pro žáky posledních ročníků – budoucím absolventům oborů zaměřeným na :a) strojírenstvíb) elektro

ERASMUS +

Během školního roků žáci napříč všemi obory mohou vycestovat do zahraničí na poznávací a pracovní stáže. Nejvíce navštěvované země jsou Norsko, Irsko, Slovensko a Itálii

ÚSPĚCHY

Žáci  se úspěšně účastní různých odborných, sportovních, vědomostních soutěží, z kterých si pravidelně odváží medaile (od Českých ručiček, grafických soutěží, soutěže v dračích lodích, soutěže o nejlepší studentskou firmu až po soutěž matematickou).

ŽIVOT VE ŠKOLE

Život na naší škole není jen o učení.

ADAPTAČNÍ SEMINÁŘ

 Je určen pro žáky 1. ročníků. Jednodenní soustředění poskytuje novým žákům možnost vzájemně se hlouběji poznat a stmelit kolektiv ve třídě.

PODPORA NADANÝCH

Škola si váží nadaných žáků a pomáhá jim, aby měli ke svým cílům blíž. Žákům Sebastienu Szabovi a Pavlu Voráčovi (IT3B) se podařilo dostat se do Programu na podporu nadaných studentů (JCMM) a získat tak stipendium pro svůj rozvoj a sebevzdělávání.
Absolvent oboru IT Tomáš Stejskal,  se stal autorem knihy Bitva o Ořechov 1945. Křest jeho knihy proběhla ve slavnostním duchu, na půdě naší školy.
Ambasadoři Euroučňů na Erasmus Day připravili ve 3. poschodí naší školy výstavu fotografií Patrika Havelky, žáka oboru DNS1, které pořídil během své účasti na mezinárodním setkání Euroučňů na Azorských ostrovech a během své stáže v Irsku.
Bývalý zástupce ředitele pro odborný výcvik Ing. Jiří Felkel, byl v loňském roce oceněn na galavečeru Českých ručiček za významný přínos k rozvoji odborného školství v oblasti strojírenství.

Kovo – junior

Exkurze ZKL

Exkurze Fermat

Křest knihy od autora Tomáše Stejskala

Den proti rakovině

Školení Merilin plus společnost s r.o.

Přátelství Italové a Češi – obor Mechanik seřizovač