Zpět k Žáci a rodiče

Konzultační a třídnické hodiny 2020/21

Český jazyk a humanitní předměty

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Čoupek Zdeněk, Mgr. L St 7:00 Kab.2 MS4A S Po 7:00 A11
S St 13:45 Kab.2
Dujka Michal, Mgr. L Čt 14:35 Kab.TV PUZ1 L Po 7:50 SPV
S Čt 14:35 Kab.TV
Grycová Radmila, Mgr. L Po 7:00 Kab.8 MS1C S Pá 7:50 B20
S Po 7:00 Kab.8
Holešovský Radoslav, Mgr. L Po 16:00 Kab.TV OK2 S Út 13:45 A13
S Po 16:00 Kab.TV
Mikušová Lucie, Mgr. L Čt 13:45 Kab.3
S St 13:45 Kab.3
Kardošová Kateřina, Mgr. L Čt 7:00 Kab.2 MS3A L Pá 7:00 A9
S Po 13:45 Kab.2
Kosinová Eva, Mgr. L Čt 13:45 Kab.10 ME4A L Út 14:35 B38
S Pá 7:00 Kab.10
Koudelková Květoslava, Mgr. L Pá 7:00 Kab.1 ME1B L Út 14:30 A11
S Pá 7:00 Kab.1
Krákora Petr, PhDr. L Pá 7:00 Kab.2 PSP3 S St 13:35 A8
S Čt 7:00 Kab.2
Kyrš Jakub, Mgr. L Po 7:00 Kab.TV OK3 L Pá 13:45 A13
S St 13:45 Kab.TV
Mikesková Šárka, Mgr. L Po 7:00 Kab.3 MS3C S St 14:30 TEL1
S Pá 7:00 Kab.3
Slabá Iva, Mgr. L Po 13:45 Kab.1
S Po 13:45 Kab.1
Šrámková Gabriela, Mgr. L Út 7:00 Kab.3 ME3B S St 14:30 A5
S Po 7:00 Kab.3
Vránová Eva, PhDr. L Pá 7:00 Kab.1 IT2A L Po 13:40 A5
S Pá 7:00 Kab.1
Vrtal Michal, Bc. L Čt 7:00 Kab.TV
S Čt 7:00 Kab.TV

Matematika a přírodovědné předměty

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Břicháček Michal, Mgr. L ČT 7:00 kab. 17 PUZ2 S St 13:45 B24
S ČT 7:00 kab. 17
Bystroňová Martina, Mgr. L ÚT 14:35 kab. 16 MS3B S Út 14:35 A6
S ČT 14:35 kab. 16
Budínová Lenka, Mgr. L ST 14:35 FYZ IT2B L Út 14:35 FYZ
S ČT 14:35 kab FYZ
Horáková Danuše, Mgr. L ST 13:45 Kab. 16 ME2B S PO 13:45 B28
S ST 14:35 Kab. 16
Morbacherová Jana, Mgr. L PÁ 7:00 FYZ ME3A L ST 14:35 FYZ
S PÁ 7:00 FYZ
Omasta Radomír, Mgr. L ÚT 14:35 kab FYZ ME2A L CT 13:45 B30
S PO 14:35 kab FYZ
Relichová Lenka, Mgr. L Út 14:35 kab. 16 ME2C S ÚT 7:50 B41
S Út 14:35 kab. 16
Spěšná Pavlína, Ing. L PO 14:35 kab. 17 MS1A L St 14:35 A10
S ÚT 14:35 kab. 17
Košíková Jana, Ing, Ph.D L ST 7:00 FYZ
S ČT 14:35 FYZ
Majer Ladislav, Mgr. L Čt 14:30 kab. 16
S Čt 14:30 kab. 16
Novotná Táňa, Mgr. L ST 7:00 kab. 17
S ST 7:00 kab. 17
Štechová Svatava, Mgr L ST 13:45 kab. 17 ME1C S St 14:35 B25
S ST 13:45 kab. 17
Tillerová Jana, RNDr. L ÚT 7:00 č. 320
S ÚT 7:00 č. 320
Špaňhelová Alena, Mgr L PO 7:00 Č. 312
S PO 7:00 Č. 312

Cizí jazyky

Vyučující KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Benediktová Věra, PhDr. L Čt 14:35 Kab. 12
S Po 14:35 Kab. 12
Hájek Jiří, Mgr. L St 7:00 Kab. 12
S Čt 7:00 Kab. 12
Onderková Jiřina, Mgr. L Pá 14:35 Kab. 11
S Čt 14:35 Kab. 11
Dundáčková Renata, Mgr. L Pá 7:00 B39 EPO1 L Út 7:50 B39
S Pá 7:00 B39
Harvánková Ivana, Ing. L Čt 14:35 Kab. 9
S St 7:00 Kab. 9
Holtzerová Barbora, Mgr. L Čt 14:35 Kab. 10 PSP4 L St 13:45 B20
S Po 13:45 Kab. 10
Hromková Dagmar, Ing. L Čt 14:35 Kab. 11
S Čt 14:35 Kab. 11
Komínková Eva, Mgr. L St 7:00 Kab. 9 IT3A L Po 14:35 B40
S St 7:00 Kab. 9
Kukletová Vlasta, Mgr. L St 13:45 Kab. 10 EPO3 L Čt 14:35 B40
S St 13:45 Kab. 10
Marcin Michal, Mgr. L Čt 14:35 Kab. 11 MS2C S Čt 14:35 B19
S Po 14:35 Kab. 11
Myslíková Olga, Mgr. L St 13:45 Kab. 20
S St 13:45 Kab. 20
Škrabalová Simona, Ing. L Pá 13:45 Kab. 12 MEZ3 S Pá 13:45 B27
S Út 13:45 Kab. 12
Voráčová Dimitra, PhDr. L St 13: 45 Kab. 20
S Út 14: 35 Kab. 20
Zlámalová Magdalena, Mgr. L Čt 7:00 Kab. 9 STR1 L Čt 14:35 B32
S Čt 7:00 Kab. 9

Informační technologie a odborné předměty ekonomické


Vyučující
KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Ing. Karel Fiala lichý St 13:45 Kab. 14
sudý St 13:45 Kab. 14
Ing. Pavel Hartmann lichý St 7:00 Kab. 13
sudý St 7:00 Kab. 13
Ing. Jaroslava Hulejová lichý Po 13:45 Kab. 18
sudý St 13:45 Kab. 18
Ing. Alena Jirásková lichý Po 14:35 Kab. 13
sudý St 14:35 Kab. 13
Ing. Petra Julinková lichý Čt 13:45 Kab. 21 EPO 2 sudý Po 14:35 B 36
sudý St 13:35 Kab. 21
Ing. Eva Kaspříková lichý Po 13:45 Kab. 18 IT1A lichý Po 14:35 B42
sudý Po 15:25 Kab. 18
Mgr. Jana Konvičná lichý St 13:45 Kab. 19 IT4A sudý Čt 15:25
sudý St 13:45 Kab. 19
Mgr. Hana Kratochvílová lichý
sudý Út 13:45 Kab. 2
Ing. Miloš Kříž lichý Po 16:15 Kab. 14
sudý Po 15:30 Kab. 14
Ing. František Maštera lichý Út 13:45 Kab. 19
sudý Út 13:45 Kab. 19
Ing. Martin Svoboda lichý Út 13:45 Kab. 13 MS4B lichý PO 7:00 B19
sudý Po 13:45 Kab. 13
Ing. Jana Šamalová lichý Po 14:30 Kab. 21 EPO4 sudý St 14:35 A9
sudý Po 14:30 Kab. 21
PaedDr. Hana Šindlerová lichý Čt 14:34 Kab. 13
sudý Čt 14:35 Kab. 13
Ing. Martin Švehlík lichý Po 13:45 Kab. 19
sudý St 13:45 Kab. 19
Mgr. Irena Štaffová lichý Po 14:35 Kab. 19
sudý St 13:45 Kab. 19
RNDr. Miloslav Vlček lichý Čt 07:00 Kab. 18 IT4B sudý St 13:45 V7
sudý Čt 07:00 Kab. 18
Ing. Jiří Zedník lichý Po 07:00 Kab. 18 IT3B lichý Út 08:00 B36
sudý Po 07:00 Kab. 18
Mgr. Jana Zelinková lichý Út 7:00 Kab. 18 IT1B lichý Po 14:30 A 2
sudý Út 7:00 Kab. 18

Elektrotechnika


Vyučující
KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Buchta Radomír, Ing. L čt 15:30 kab. 4 MEZ 1 L st 13:45 B26
S po 14:35 kab 4
Charvát František, Ing. (zastup.tř. učitel Ing. Buchta) L * st 14:35 kab. 4 MEZ 2 S pá 13:45 B27
S ⁎ st 7:50 kab 4
Chmel Ladislav Ing. L út 13:45 kab. 5 ME 4B L po 13:45 B25
S po 13:45 kab. 5
Novotný Vladimír, Ing. L po 15:15 LAB ME 4C L čt 13:40 A1
S st 14:20 LAB
Stehno Aleš, Ing. L po 14:35 ELE —- – – – – – – – – –
S po 14:35 ELE
Vlčková Ivana, Ing. L po 13:45 A12 ME 1A L st 13:45 A12
S po 13:45 A12

* Konzultace v době nemoci třídního učitele Ing. Charváta poskytne vedoucí učitel elektro sekce Ing. Stehno

Strojírenství


Vyučující
KONZULTAČNÍ HODINY Třída TŘÍDNICKÉ HODINY
týden den, čas místnost týden den, čas učebna
Kocmanová Katarína, Ing. L Čt 7.00 kab. 6 PSP2 L Po 14.35 A17
S Čt 7.00 kab. 6
Burian Zdeněk, Ing. L Po 7.00 kab. 7
S Po 7.00 kab. 7
Cupák Petr, Ing. L Po 14.35 kab. 4 DS1
S St 14.35 kab. 4
Dohnal Tomáš, Ing. L Čt 13.45 kab. 7 DS2
S Po 14.30 kab. 7
Fišer Miloslav, Ing. L Čt 14.30 kab. 6 PUZ3 S St 14.35 A15
S Út 7.00 kab. 6
Navrátilová Lucie, Ing. L St 7.00 kab. 6 MS1B L Pá 7.00 A3
S St 7.00 kab. 6
Plíhal Milan, Ing. L St 15.25 kab. 21 MS2B S Po 13.45 B23
S St 7:00 kab. 21
Rozík Ladislav, Ing. L Čt 13.45 kab. 7
S Čt 14.35 kab. 7
Šebela Petr, Ing. L Út 13:45 kab. 5
S St 13.45 kab. 5
Ťoková Jana, Ing. L St 14:35 kab. 6 DNS1 L Pá 7.00 A4
S Út 14:35 kab. 6
Uhříková Leona, Ing. L Čt 13.40 kab. 8 OK1 L Pá 7.15 B24
S Pá 7.00 kab. 8
Živčák Tomáš, Ing. L Po 7.00 kab. 21 MS2A S Čt 7.00 B21
S Po 7.00 kab. 21
Felkel Jindřich, Ing. L Po 7.00 kanc.304
S Po 7.00 kanc.304