Úspěch našich žáků v soutěži Kvíz Plus

Dva naši talentovaní žáci, Šimon Halas a Jiří Hanzlík, z IT3A si nedávno vybojovali své místo v krajském finále soutěže Kvíz Plus, které se konalo online od 30. března do 2. dubna 2023. Jiří Hanzlík se ve finále umístil na skvělém 1. místě a postupuje do celorepublikového finále, které se uskuteční 13. června 2023 v Praze. Šimon Halas se umístil na 2. místě.  Oba žáci si zaslouží obrovský aplaus za svůj výkon. Gratulujeme!  

Tato soutěž je součástí projektu „Kraje pro bezpečný internet“ a naši školu na ní reprezentovali velmi úspěšně. 

Projekt Kraje pro bezpečný internetje realizován po záštitou Asociace krajů ČR. V rámci svých aktivit také úzce spolupracuje s Policií ČR. Hlavním cílem projektu je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. V rámci projektu jsou kromě e-learningových kurzů pro žáky a studenty, připraveny lekce pro učitele, rodiče a veřejnost, sociální pracovníky a policisty a videospoty pro rodiče, seniory, pro mládež a pro odbornou veřejnost. 

Nyní čeká finality v Praze celorepublikové finále Kvízu PLUS. Nejúspěšnější soutěžící ze všech 13 zapojených krajů zde poměří své znalosti z problematiky elektronické bezpečnosti. 

Více se o celém projektu dozvíte na adrese: www.kpbi.cz  

PARTNEŘI PROJEKTU