Středoškolské hry v halové kopané dívek – 1. místo

divky_3V okresním kole středoškolských her v halové kopané, které se uskutečnilo 15. 3. 2018 na TJ Start v Brně, jsme vyhráli svoji základní skupinu bez zaváhání a ve finálové skupině jsme se umístili na 1. místě. Ve velmi silné konkurenci jsme poprvé dosáhli na historicky nejlepší výsledek. Nejlepší hráčkou byla Sára Konečná /EPO3/.
Na tomto vynikajícím úspěchu měly velký podíl žákyně, které naši školu reprezentují již několik let. Jsou to Křižková Lucie /EPO4/ a Čermáková Eliška /EPO4/. Ale také žákyně prvních ročníků, které velmi výrazně zasáhly do hry, a to Soldánová Markéta/ EPO1/ a Wolfová Sabina /EPO1/.
Nemalý podíl na úspěchu ovšem měly i další hráčky týmu. Jsou to Tesařová Barbora /EPO3/, Trnavská Kristýna /EPO2/, Mrhačová Lenka /EPO2/, Volaříková Iveta /EPO2/, Rujzlová Pavlína /EPO2/, Slámová Anežka /EPO2/.
O 1. místo, v tak silně obsazeném turnaji, se plně zasloužili kouči týmu: Jiří Kříž /EPO4/ a Daniel Ondroušek /EPO4/. Za to jim patří velký dík! A celému týmu reprezentantek školy blahopřejeme!