Divizní finále Jižní Moravy SFL chlapců ve futsale – 2. místo

1-mk_2018-001V tomto školním roce jsme se tak, jako v předcházejících letech zúčastnili Středoškolské futsalové ligy. Tento rok jsme teprve historicky poprvé postoupili do Divizního finále Jižní Moravy SFL. K tomuto úspěchu jsme museli vyhrát 3. základní kola, které jsme odehráli v tělocvičně naší školy. Do letošního ročníku nastoupily velmi výkonnostně silné týmy, ale náš tým každé kolo bojoval do poslední minuty a tím byl odměněn postupem.
Divizní finále Jižní Moravy SFL chlapců se odehrálo 1. 3. 2018 v TJ Tatran Bohunice. Všechna utkání řídila ligová dvojice rozhodčích a na turnaj zavítal i reprezentační trenér U19. Náš tým přišli podpořit spolužáci, a hlavně dívky z EPO velmi povzbuzovaly náš tým. Za to jim děkujeme. K postupu nám bohužel chyběla jedna vstřelená branka, přestože vítězný tým jsme vysoko porazili. Tudíž jsme se umístili na 2. místě. Ale i tak je to vynikající úspěch. Druhým nejlepším střelcem turnaje se 4 brankami byl žák naší školy Vojtěch Kamenský /OK1/.
Na tomto vynikajícím úspěchu se podíleli žáci: kapitán týmu Zeman Tomáš /MS4B/, Kotoul Petr /MS4A/, Nevím Tomáš /MS4A/, Michna Tomáš /MS4A/, Ondroušek Daniel /EPO4/, Kříž Jiří / EPO4/, Stříž Jan /ME3C/, Havlásek Miroslav /IT3B/, výborný gólman Malecký Marek /ME2C/, Dostálek Richard /ME2C/, Dominik Peška /ME2B/, Kamenský Vojtěch /OK1/, Motyčka Miroslav /MS2A/.
Za 2. místo blahopřejeme!