Manažer roku 2013 – významné ocenění práce školy a jejího ředitele

certifikatŘeditel naší školy Ing. Lubomír Štefka byl dne 24.4.2014 vyhodnocen jako jeden ze tří nejlepších manažerů České republiky za rok 2013 v odvětví Služby pro veřejnost v prestižní soutěži Manažer roku 2013.

Česká manažerská asociace, Svaz průmyslu a dopravy České republiky a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky, provedla vyhodnocení 21. ročníku prestižní soutěže o nejlepšího manažera roku 2013. Hodnocení proběhlo ve 22 soutěžních odvětvích.

S potěšením jsme uvítali, že ředitel naší školy Ing. Lubomír Štefka, se jako jediný zástupce školství, dostal mezi finalisty soutěže a byl vyhodnocen jako jeden ze tří nejlepších manažerů České republiky za rok 2013 v odvětví Služby pro veřejnost. Hodnotící komise vysoce ocenila výsledky práce naší školy, úroveň vzdělávání a spolupráci školy s podnikatelskou sférou.

Je to mimořádné ocenění práce všech zaměstnanců školy pod 24 let trvajícím úspěšným řízením školy Ing. Lubomírem Štefkou. Blahopřejeme a věříme, že se nám podaří tuto úroveň udržet a i v dalších letech.