Kvalifikace v házené skupina D kategorie VI.A

diplomDolní Cerekev 25.3.2014.
V úterý 25.3.2014 se zúčastnilo naše družstvo chlapců kvalifikace v házené skupiny D kategorie VI.A v Dolní Cerekvi. Naši hráči vyhráli nad SŠT Jihlava 36:29 a postoupili do Republikového finále poháru AŠSK (Asociace školních sportovních klubů ČR), které se koná 2. – 4. dubna 2014 v Ledči nad Sázavou.
Našim reprezentantům blahopřejeme a děkujeme, zejména základní sestavě, kapitánovi družstva Ivo Knolovi, který vstřelil 6 branek a nejlepšímu hráči skupiny Adamu Steinovi, který s 20 brankami Jihlavu převálcoval.
A jen pro zajímavost: nejlepší družstvo republiky postupuje na soutěž ISF v Turecku ve dnech 20. – 28.6.2014.
hazena1Družstvo: Tomáš Horník ze třídy ME 1A, Marek Kališ a Michal Vrzal ze třídy IT 3B, Tomáš Krejčík, Ivo Knol a Vítězslav Hedbávný ze třídy ME 2B, Jakub Stanovský ze třídy ME 1C, Tomáš Habich a Adam Stein ze třídy PUZ 1, Tomáš Ježek ze třídy MS 1A, Filip Jeřábek ze třídy IT 1A, Jakub Felkl ze třídy MS 1C a Radim Rozlílek ze třídy IT 1B.

 

Co je ISF? • ISF je Mezinárodní federace školního sportu (International School Sport Federation) sídlící v belgickém Bruselu. ISF vznikla na počátku 70. let minulého století. Členem ISF je na 80 národních federací 5 kontinentů.