VÝSLEDKY 1. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ pro obory, ve kterých se nekonala jednotná přijímací zkouška

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí uchazeči, dnes 22. 4. 2020 jsme vyhodnotili přijímací řízení do tříletých učebních oborů ukončených závěrečnou zkouškou.

ELEKTROMECHANIK pro zařízení a přístroje     PŘIJATÍ     NEPŘIJATÍ

OBRÁBĚČ KOVŮ     PŘIJATÍ     NEPŘIJATÍ

PUŠKAŘ     PŘIJATÍ     NEPŘIJATÍ

STROJNÍ MECHANIK     PŘIJATÍ     NEPŘIJATÍ

Pokud jste přijati, měli byste odevzdat zápisový lístek. Kdy tak učiníte je na Vás, nejpozději jej však musíte odevzdat do 5 dní po vyhlášení výsledků přijímacího řízení  pro maturitní obory. Zřídili jsme proto až do středy 29. 4. 2020 na naší škole službu od 8:00 do 17:00 hod. (v pátek 24. 4. 2020 pouze do 15:00 hod.), kdy se Vám budeme věnovat na studijním oddělení a můžete odevzdat zápisový lístek.

Pokud čekáte na výsledky maturitních oborů nebo nehodláte riskovat nákazu Covid 19 při cestě na naši školu, nechejte si zápisový lístek doma – žádnou lhůtu neprošvihnete. Jen nezapomeňte přinést zápisový lístek po konání jednotných přijímacích zkoušek a to do 5 dnů od vyhlášení jejich výsledků.

Pokud jste nepřijati, máte dvě možnosti. Počkejte, jak se pohnou pořadí po vyhlášení výsledků maturitních oborů a vyčkejte na telefonát z naší školy, kterým budeme oslovovat uchazeče pod čarou v tom pořadí, jak se umístili. Letos ani nepodáváte odvolání. Druhou možností je sledovat, jak školy budou na svých www stránkách vyhlašovat druhá a další kola přijímacího řízení, když nenaplní povolené počty žáků po prvním kole.

Přeji úspěch v přijetí a následně i ve studiu ve Vámi zvoleném oboru. Ing. Pavel Meňhart