Soutěž v kybernetické bezpečnosti ČR – úspěch v národním finále

V letošním školním roce postoupilo nejvíce žáků naší školy do národního finále soutěže Soutěže v kybernetické bezpečnosti – 2020/2021, pořádané pod záštitou NÚKIB, MŠMT, MV, MPSV a AFCEA. Soutěž probíhala on-line 20. května 2021. Žáci naší  školy Tomáš Březina (IT3B) 19. místo, Martin Křivánek (IT3B ) – 27. místo, Patrik Kříž (IT3B) – 34. místo,  Tomáš  Hájek (IT4A) –  (29. místo), Zdeněk Ondra (IT4A) 32. místo.

Tomáš Březina ze třídy IT3B současně obdržel pozvánku na Letní školu kybernetické bezpečnosti , která se uskuteční v Brně ve spolupráci s KYPO Masarykovy Univerzity v Brně, s Univerzitou obrany a dalšími státními a akademickými organizacemi, kde budou mít studenti příležitost získat nové zkušenosti  a  potkat se s  jejich možnými budoucími zaměstnavateli.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži, výbornou reprezentaci naší školy a hodně úspěchů v dalších ročnících této prestižní soutěže.

Pro inspiraci  všem studentům IT níže uvádíme odkaz na webinář  Setkání s autory a řešiteli finálových úloh KyberSoutěže, který se uskuteční on-line dne 15. června 2021 v  16:30 – 18:00 hod.

Na webináři vystoupí jak někteří finalisté, kteří představí své úspěšné postupy řešení, tak i vybraní autoři finálových úloh. Přihlašovací údaje zde