Středoškolská florbalová liga chlapců

stredoskolkyV letošním roce proběhl první ročník středoškolské florbalové ligy pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška. Naši školu v tomto turnaji reprezentovali tito žáci: Peša Karel, Maruštík Vojtěch, Soldán Pavel, Sušil Lukáš, Lengál Lukáš, Doležal Martin, Vařejka Jaroslav, Doležel Pavel, Huk Lukáš, Pazourek Zbyněk, Šindler Jakub a Felkl Jakub.

Do všech utkání v základní skupině jsme nastoupili se zdravým sebevědomím a skupinu jsme s přehledem vyhráli, což nás poslalo do dalších bojů. Ve čtvrtfinálové skupině hráli chlapci velmi pohledný florbal, co se zúročilo v postupu do semifinálových zápasů mezi osmi nejlepšími školami v Brně. V těchto utkáních hráli naši reprezentanti vyrovnanou hru s ostatními týmy, bohužel některé herní chyby měly za následek ukončení naší účasti v prvním ročníku středoškolské florbalové ligy.

Naše vystoupení lze hodnotit jako velmi úspěšné, všem hráčům patří obrovský dík za vzornou reprezentaci naší školy a přeji jim hodně herních úspěchů v jejich mateřských oddílech.
Mgr. Radoslav Holešovský