Republikové finále AŠSK ČR v házené kategorie VI.A Ledeč nad Sázavou 2. – 4. 4. 2014

Házená

Od středy 2.4.2014  do pátku 4.4.2014 se v Ledči nad Sázavou konalo Republikové finále v házené, kterého se zúčastnilo 5 dívčích a 6 chlapeckých družstev z celé republiky. Naše družstvo v silné konkurenci obsadilo krásné 4. místo.

Ve středu ráno jsme odjeli do Ledče nad Sázavou, kde ve sportovní hale se konalo republikové finále. Naši hoši byli ubytováni ve 2. patře školy na karimatkách a ve spacácích, pedagogický doprovod měl pokoj na ubytovně.  Již odpoledne jsme hráli 1. zápas. Večer byla porada vedoucích družstev k organizaci turnaje a pro žáky zajištěn společný program – filmové představení.

Ve čtvrtek od rána se hrály zápasy, v 11.00 byl slavnostní nástup, složení slibů hráčů a rozhodčích, představení představitelů Ledče, hostující školy a organizátorů, večer byl opět společný program pro reprezentanty a slavnostní večeře pro organizátory, představitele Ledče, sponzory a pro vedoucí družstev.

V pátek se hrály zápasy o 1. – 4. místo, ve 13.00 byl závěrečný nástup všech družstev a předání cen a diplomů, potom úklid a předání pokojů apod. V odpoledních hodinách návrat do Brna.

Všichni naši hráči podali opět pěkný výkon a dobře reprezentovali naši školu.

Družstvo: Tomáš Horník ze třídy ME 1A, Marek Kališ a Michal Vrzal ze třídy IT 3B, Tomáš Krejčík, Jan Šášek a Vítězslav Hedbávný ze třídy ME 2B, Jakub Stanovský ze třídy ME 1C, Tomáš Habich a Adam Stein ze třídy PUZ 1, Filip Jeřábek ze třídy IT 1A, Jakub Felkl ze třídy MS 1C a Radim Rozlílek ze třídy IT 1B.

Galerie fotografií – Umístění – Chlapci 1 – Chlapci 2