Pozvánka na festival mezinárodního vzdělávání – Příští stanice svět!

Erasmus+ a Evropský sbor solidarity startují nové programové období, které přináší ještě více možností pro všechny. Buďte u toho a pojďte to s námi oslavit.

Přijďte v sobotu 18. 9. 2021 na Brněnské výstaviště. Program poběží od 15:00 do 22:00.

Těšit se můžete na besedy s absolventy obou programů, oblíbený podcast radia Wave Buchty (tentokrát naživo), soutěže, slam poetry a bubenickou show. Dozvíte se, jak najít přátele v cizí zemi; co si zabalit do kufru, abyste cestovali ekologicky nebo jak naplánovat solidární projekt. Navíc na vás čekají dvě koncertní vystoupení, zahraje vám Barbora Poláková a The Tap Tap. Celou akcí budou provázet moderátoři Johan Mádr a Ondřej Havel.

Navíc na festivalu vystoupí naši absolventi, a to Michael Čermák (obor IT) a Lenka Mrhačová (obor EPO), na které se můžete těšit v Malém voze od 16:10 do 16:30, a koordinátorka projektů Erasmus+ – Mgr. Olga Myslíková, která vystoupí v Malém voze od 18:00 do 18:45.

Vstup na akci je pro registrované návštěvníky ZDARMA. (Doporučujeme registrovat se předem, bude to ale možné i na místě.). Na festivalu budou platit bezpečnostní opatření dle aktuálních nařízení.

NASKOČTE S NÁMI DO VLAKU. PŘÍŠTÍ STANICE SVĚT!