Haxagon Skirmish Czech Republic

Milí žáci,
naše škola je přihlášena do soutěže HAXAGON Skirmish Czech Republic a vy máte nyní možnost se do této soutěže aktivně zapojit a změřit své síly v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti s žáky jiných středních škol z celé republiky!
Po celou dobu soutěže budete plnit úlohy v jedinečném soutěžním společném prostoru a budete mít zároveň možnost vidět výsledky kolegů ze své školy, ze svého kraje a z celé ČR.

V pátek 24. 5. 2024 od 16:00 můžete začít plnit soutěžní úlohy, které budou již zpřístupněny. Soutěž trvá až do 16:00 v pátek 31. 5. 2024, kdy bude krajské kolo ukončeno.

POZVÁNKA

Registrovat se můžete ihned prostřednictvím odkazu nebo QR kódu, viz níže.

  • Nejúspěšnější žák
    Úspěšnější je ten, kdo získá více bodů (za každou úlohu se započítává různý počet bodů dle náročnosti) a kdo bude případně rychlejší.
  • Nejaktivnější škola
    Škola, která získá nejvyšší součet bodů všech svých soutěžících žáků (minimálně však 10 žáků), vyhraje v kategorii nejaktivnější škola.
  • Nejúspěšnější škola
    Škola, jejíž podíl mezi sumou všech bodů za školu (viz. odstavec výše) a počtem všech soutěžících z této školy (minimálně však 10 žáků) bude nejvyšší, vyhraje v kategorii nejúspěšnější škola.

První dva jednotlivci v pořadí z každého kraje budou tento kraj osobně reprezentovat na republikovém finále 19. 6. 2024 v Praze v prostorách Next Zone za přítomnosti mnoha významných hostů.

Během června proběhne v součinnosti s vedením kraje slavnostní vyhlášení vítězů ve všech třech kategoriích: jednotlivci, nejaktivnější škola, nejúspěšnější škola.