34. ročník středoškolského poháru v atletice Corny 2015

P1160403V měsíci září jsme se zúčastnili 34. ročníku středoškolského poháru v atletice – Corny 2015 v Brně, který se odehrával ve sportovním areálu VUT. Tento rok jsme opět dosáhli výborných výsledků, chlapci celkovým počtem bodů 7028 a dívky 4062. Sice jsme se oproti loňskému ročníku pohoršili o několik bodů, ale to vůbec nevadí. Největším úspěchem bylo 3. místo Romana Brandla z MS3A ve vrhu koulí a výkonem 12,44 m. Dále získala 4. místo štafeta chlapců ve složení Hvasta, Suchánek, Lindovský, Schneider s časem 2:15.88. Taky 4. místo Milana Schneidera v běhu na 1500 metrů výkonem 4:32.59 bylo úspěchem.

Ve štafetě dívek jsme se umístili na pěkném 6. místě ve složení Bohatá, Tesařová, Machálková, Křižková s časem 2:50.84. V běhu na 400 metrů získal 7. místo Daniel Suchánek, který tím vytvořil rekord školy v čase 55.01. I Lucie Křižková obsadila ve skoku vysokém 7. příčku, tím taktéž vytvořila rekord školy výkonem 1.44 m. Další 7. místo získal Lukáš Hvasta ve skoku dalekém výkonem 5.83 m.

Nejvíce bodů z našich studentů získal Daniel Suchánek a to 1150, opět rekord školy. Druhý se umístil Lukáš Hvasta s 1149 body. V kategorii dívek nejvíce bodů získala Lucie Křižková a to 1060, opět rekord školy. Druhá se umístila Lucie Bohatá se 772 body.

Všem reprezentantům školy blahopřejeme a věříme, že se příští rok opět polepšíme.

Reprezentanty školy byli: Moučková, Bohatá, Machálková, Křižková, Tesařová, Ustohalová, Nallerová, Pokorná, Hvasta, Mervard, Suchánek, Sláma, Sojka, Schneider, Le, Tomanec, Adamec, Lindovský, Schier a Brandl.