Bře
09
2016

Výsledkový portál žáka – maturanta

Vážení maturanti.

Všechny Vás vyzývám, abyste se včas zaregistrovali do výsledkového portálu žáka, jehož účelem je poskytnout maturantům vybrané dokumenty související s organizací a zejména s výsledky společné části maturitní zkoušky.

Výsledkový portál žáka je založen na principu registrace žáka, jeho následném souhlasu se zasíláním dokumentů a předáním těchto dokumentů na soukromou e-mailovou adresu v zabezpečené podobě. K tomuto účelu použijte e-mailovou schránku, kterou máte uvedenu na přihlášce (výpisu z přihlášky) k MZ a která je také zadaná v maturitní databázi. Na výpisu z přihlášky, jehož přijetí e-mailem jste všichni potvrdili, máte uveden i tzv. „Autentizační kód VPŽ“, který potřebujete k registraci.

Výsledkový portál žáka a pokyny k registraci najdete ZDE.

Včasnou registrací a udělením souhlasu budete mít zajištěno doručování všech dokumentů, které jsou uvedeny ve výše zmíněných pokynech.

Dovoluji si Vás upozornit, že škola nemá vždy možnost Vás ihned nechat nahlédnout do maturitní dokumentace, zejména tehdy, když přijdete bez předchozí domluvy. Informace o výsledcí DT a PP nelze sdělovat telefonicky.

V případě problému s přihlášením do VPŽ požádejte o pomoc vyučující v hodinách ICT předmětů.

Přeji Vám hodně sil k předmaturitnímu „finiši“. Jana Tillerová