Pro
09
2016

Výpis z přihlášky k MZ 2017 – jarní období

Dne 9. 12. 2016 byly všem přihlášeným maturantům rozeslány do e-mailových schránek výpisy z přihlášky k MZ 2017 – jaro. Pečlivě si svůj výpis zkontrolujte, zejména přihlášené maturitní předměty, ale i své osobní údaje a případné informace pro maturanty s uzpůsobenými podmínkami.

Maturanti, kteří jsou v současné době žáky naší školy, potvrdí podpisem převzetí a správnost výpisu svému třídnímu učiteli podle jeho pokynů, maturanti, kteří ukončili na naší škole vzdělávání, vytisknou z e-mailu protokol o převzetí výpisu a podepsaný ho osobně odevzdají na studijním oddělení školy nebo zašlou poštou na adresu školy (podle pokynů v e-mailu, jehož přílohou je výpis z přihlášky).

Výpis z přihlášky si pečlivě uschovejte, obsahuje jedinečný autentizační kód žáka, kterým se budete registrovat při přihlášení do výsledkového portálu žáka. Více informací o průběhu MZ 2017 hledejte na www.novamaturita.cz

Pokud jste do své schránky výpis neobdrželi:

  • požádejte o něj svého třídního učitele (platí pro současné žáky naší školy)
  • co nejdříve kontaktujte studijní oddělení školy studium@sstebrno.cz  nebo pište na e-mail jana.tillerova@sstebrno.cz (platí pro přihlášené k opravným a náhradním zkouškám).

RNDr. Jana Tillerová