ÚNOR |
|
Pololetní prázdniny | 2. 2. 2024 (Pá) |
Jarní prázdniny | 5.–11. 2. 2024 |
Workshop Ysoft | 7. 2. 22024 |
Konzultace maturitní práce č. 3 (obor IT4) | do 16. 2. 2024 |
Regionální kolo SOD KOVO Junior 2024 – obor Obráběč kovů | 21. 2. 2024 |
Výška na nečisto, Mendelova univerzita – přednáška z informatiky (IT3A) | 23. 2. 2024 |
Konverzační soutěž v anglickém jazyce pro studenty nematuritních oborů | 26. 2. 2024 |
Konzultace maturitní práce č. 4 (obor IT4) | do 28. 2. 2024 |
Grafická soutěž „Bezpečně v kyberprostoru“ – odevzdání prací | 28. 2. 2024 |
Odevzdání maturitní práce IT4 (závěrečný maturitní projekt) | 28. 2. 2024 do 12:00 hod |
Odevzdání maturitní závěrečné práce STR4 | 29. 2. 2024 do 12:00 hod |
Soutěž „Kraje pro bezpečný internet” (KPBI.cz) | do 29. 2. 2024 |
JA Czech – soutěž Solve for Tomorrow, 2. kolo (semifinále) | 29. 2. 2024 |
Zasedání školního parlamentu | dle propozic |
Výukové programy EVVO | dle propozic |
Přebor školy v přehazované | dle propozic |
Exkurze v evropském parlamentu ve Štrasburku | dle propozic |
Přebor školy ve šplhu | dle propozic |
Přebor školy v silovém víceboji | dle propozic |
Lyžařský výcvikový kurz pro 1. ročník | únor–březen 2024 |
Soutěž v programování „Vyšší programovací jazyky“ + web + mikrořadiče – okresní kolo | únor–březen 2024 |
BŘEZEN |
|
Termín pro podání přihlášek uchazečů ke studiu | do 1. 3. 2024 |
„Soutěž s Fablabem” – úvodní zaškolení | 5.–7. 3. 2024 |
Regionální kolo SOD KOVO Junior 2024 – obor Zámečník (Nástrojař, Strojní mechanik, Puškař) | 6. 3. 2024 |
Projekt Erasmus +, 2týdenní stáž žáků oborů STR/MS v Itálii | 3. – 16. 3. 2024 |
Erasmus+, 2týdenní stínování jednoho učitele strojírenských předmětů /učitele ODV v Itálii | 3. – 16. 3. 2024 |
Hovorové hodiny s rodiči žáků školy | 18. 3. 2024 (16:00 – 18:30h) |
Celostátní kolo SOD KOVO Junior 2024 – obor Mechanik seřizovač | 19. – 21. 3. 2024 |
AMPER – veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace – účast ME3 (zaměření IT, MMT) a MEZ3 | 19. – 21. 3. 2024 |
Den firem strojních a elektro – veletrh pracovních příležitostí pro budoucí absolventy | 21. 3. 2024 |
Matematický klokan | 22. 3. 2024 |
Celostátní kolo SOD KOVO Junior 2024 – obor Obráběč kovů | 25. – 27. 3. 2024 |
Exkurze ČT ME3C (Švec, Mikesková, Meňhart) | 26. 3. 2024 |
Velikonoční prázdniny | 28. 3. 2024 (Čt) |
Velký pátek (státní svátek) | 29. 3. 2024 (Pá) |
Výukové programy EVVO | bude upřesněno |
Soutěž „Tour de App” – grandfinále | dle propozic |
Školní soutěž „Sudoku” | dle propozic |
GMW (Globe money week) | březen 2024 |
Finanční gramotnost (workshop) | březen 2024 |
Odevzdání hodnocení maturitních prací IT4 oponentem a vedoucím práce | konec března 2024 |
DUBEN |
|
Velikonoční pondělí (státní svátek) | 1. 4. 2024 (Po) |
Celostátní matematická soutěž | 5. 4. 2024 |
Erasmus+, stáž žáků oboru ME v Chorvatsku a 2týdenní stínování jednoho učitele sekce ME/učitele ODV v Chorvatsku | 6. –20. 4. 2024 |
Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina – účast všech tříd TEP a PU | 7. – 11. 4. 2024 |
Odborná praxe tříd EPO3A, EPO3B; STR3; IT3A, IT3B; MS3A, MS3B; ME3A, ME3B, ME3C | dle rozpisu tříd od 8. 4. –7. 6. 2024 |
Exkurze ČT ME3B (Stehno, Lupač) | 10. 4. 2024 |
Přijímací zkoušky pro čtyřleté obory s maturitní zkouškou všech forem vzdělávání – I. termín | 12. 4. 2024 (Pá) |
Přijímací zkoušky pro čtyřleté obory s maturitní zkouškou všech forem vzdělávání – II. termín | 15. 4. 2024 (Po) |
Maturitní zkouška – písemná práce z českého jazyka a literatury a z anglického jazyka | 16. – 17. 4. 2024 |
„Národní soutěž ČR v kybernetické bezpečnosti” (kybersoutez.cz) v Českých Budějovicích – 3. kolo (finálové) |
18. 4. 2024 |
Soutěž v programování „Vyšší programovací jazyky“ + web + mikrořadiče – krajské kolo | 18. – 20. 4. 2024 |
Celostátní kolo SOD KOVO Junior 2024 – obor Zámečník (Nástrojař, Strojní mechanik, Puškař) | 22.–24. 4. 2024 |
Uzavření klasifikace a absence za II. pololetí školního roku posledních maturitních ročníků | 24. 4. 2024 |
Pedagogická rada – klasifikační porada za II. pololetí školního roku posledních maturitních ročníků | 26. 4. 2024 |
Přijímací zkoušky pro čtyřleté obory s maturitní zkouškou všech forem vzdělávání – náhradní I. termín | 29. 4. 2024 (Po) |
Přijímací zkoušky pro čtyřleté obory s maturitní zkouškou všech forem vzdělávání – náhradní II. termín | 30. 4. 2024 (Út) |
JA Czech – soutěž Solve for Tomorrow, 3. kolo (národní finále) | 30. 4. 2024 |
JA firma veletrh (iKAP) | duben 2024 |
Seminář „Můžeš podnikat“ | duben 2024 |
Přebor školy v nohejbalu | dle propozic |
„Soutěž s Fablabem” – projektové hodiny | dle propozic |
Výukový den OMU pro 1.– 3. ročníky | dle propozic |
Poznávací zájezd do Anglie | dle propozic |
Praktická zkouška profilové části maturitní zkoušky IT4A, IT4B, EPO4, DNS2, DS3 |
bude upřesněno |
1denní exkurze do Laa an der Thaya | bude upřesněno |
Ekologická akce „My pro vodu – voda pro nás“ | bude upřesněno |
Praktická zkouška profilové části maturitní zkoušky – obory L | bude upřesněno |
KVĚTEN |
|
Svátek práce (státní svátek) | 1. 5. 2024 (St) |
Projekt Erasmus +, KA 1, 3měsíční odborná stáž, Irsko | 1. 5. – 31. 7. 2024 |
Společná část MZ – didaktické testy | 2. – 3. 5. 2024 |
Uvolnění výsledků didaktických testů společné části maturitní zkoušky centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání | 6. 5. 2024 |
Den vítězství (státní svátek) | 8. 5. 2024 (St) |
„Soutěž s FabLabem” – finále jarního běhu | 14. 5. 2024 |
Český den proti rakovině | 15. 5. 2024 |
Obhajoby maturitních prací IT4A (závěrečných maturitních projektů) | 16. 5. 2024 |
Profilová část maturitní zkoušky dle harmonogramu pro jednotlivé třídy | od 20. 5. 2024 |
Obhajoby maturitních prací IT4B (závěrečných maturitních projektů) | 23. 5. 2024 |
Obhajoby závěrečných projektů STR4 | 28. 5. 2024 |
Projekt Erasmus +, KA 1, 1měsíční odborná stáž, Irsko | 29. 5. – 29. 6. 2024 |
Uzavření klasifikace a absence za II. pololetí školního roku třetích ročníků učebních oborů | 31. 5. 2024 |
Grafická soutěž „Bezpečně v kyberprostoru“ – vyhlášení | dle propozic |
Vodácký kurz pro 2. ročník | dle propozic |
Výukové programy EVVO pro žáky | bude upřesněno |
ČERVEN |
|
Písemná závěrečná zkouška učebních oborů MEZ, PU, SM, OK | 3. 6. 2024 |
Závěrečné zkoušky oborů tříletého studia | 3.– 28. 6. 2024 |
Uzavření klasifikace a absence za II. pololetí školního roku třetích ročníků studijních oborů L0+H | 5. 6. 2024 |
Pedagogická rada – klasifikační porada za II. pololetí školního roku třetích ročníků studijních oborů L0+H | 7. 6. 2024 |
Písemná závěrečná zkouška oborů „L0+H“ MS, ME | 10. 6. 2024 |
Uzavření absence a klasifikace za II. pololetí školního roku | 20. 6. 2024 |
Pedagogická rada – klasifikační porada za II. pololetí školního roku | 24. 6. 2024 |
Exkurze a školní výlety | 24. 6. dopoledne; 25.–26. 6. 2024 |
Pedagogická rada – klasifikační porada za II. pololetí školního roku | 24. 6. 2024 |
Podání přihlášek k maturitní zkoušce – podzimní termín 2024 | 25. 6. 2024 |
Činnost třídy organizovaná třídním učitelem a třídnické práce, shromáždění zaměstnanců, focení zaměstnanců | 27. 6. 2024 |
Vydání vysvědčení za II. pololetí školního roku | 28. 6. 2024 (Pá) |
Státní zkoušky z kancelářského psaní a obchodní korespondence | poslední týden v červnu |
Poznávací zájezd do Vídně | bude upřesněno |
Uvolnění protokolů o výsledcích společné části maturitní zkoušky | bude upřesněno |
Sportovní den pro 1. a 2. ročníky (florbal, futsal) | dle propozic |
Soutěž v programování „Vyšší programovací jazyky“ + web + mikrořadiče – celostátní kolo | dle propozic |
Středoškolský přebor-dračí lodě | dle propozic |
ČERVENEC, SRPEN |
|
Hlavní prázdniny | 29. 6. – 1. 9. 2024 |
Klasifikační a opravné zkoušky | 26. –30. 8. 2024 |
Žádosti o opakování ročníku, změny oborů vzdělávání, … | do 30. 8. 2024 |
ZÁŘÍ |
|
Zahájení školního roku 2024/2025 | 2. 9. 2024 (Po) |
Přihlášení žáků IT4 k vedoucím maturitních prací (závěrečný maturitní projekt) | bude upřesněno |