Přijímací řízení – důležité informace

[important]Vážení rodiče, uchazeči o studium na naší škole, výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny ve středu 2. 5. 2018 v dopoledních hodinách. Do té doby si prosím prostudujte níže uvedené důležité informace.[/important]

Důležité informace pro rodiče – přijímací řízení

Vážení rodiče, všichni, kteří jste podali přihlášku ke studiu na naší školu, žádáme Vás, abyste se dostavili do školy ve středu 2. 5. 2018 v souladu s pozvánkou, kterou jste od nás obdrželi po podání přihlášky. Mnoho z Vás získá přijetí na obě zvolené školy, nebo oba zvolené obory na naší škole, a tím blokujete místo těm, kteří obdrží nepřijetí ke studiu. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste se 2. 5. odpoledne až do večera dostavili na naši školu a ihned vyřešili některý z následujících případů, který ve Vašem případě nastal.

Váš syn/dcera bude v seznamu přijatých:

  1. Rozhodli jste se u nás studovat, přinesete 2. 5. zápisový lístek a vše ihned vyřešíme.
  2. Jste přijatí a čekáte na rozhodnutí z jiné školy – vyzvednete si rozhodnutí o přijetí a oznámíte nám, že čekáte na další rozhodnutí – budeme s tím takto počítat
  3. Jste přijatí a rozhodli jste se studovat na jiné škole – vyzvednete si rozhodnutí a sdělíte nám tuto skutečnost = na Vaše místo přijmeme uchazeče tzv. „pod čarou“. Pokud jste se rozhodli pro jinou školu a nechcete si přijít pro rozhodnutí o přijetí, vytiskněte prosím tento formulář, podepište a pošlete naskenovaný emailem na adresu posta@sstebrno.cz nebo v obálce poštou na naši adresu Olomoucká 61, 627 00 Brno nebo doručte jiným způsobem pro Vás vhodným.

Váš syn/dcera bude v seznamu nepřijatých:

  1. Vzhledem k tomu, že řada uchazečů o studium obdrží rozhodnutí o přijetí na 2 školy nebo 2 obory u nás, ale odevzdá zápisový lístek pouze na 1 obor či školu, budou tato místa volná pro Vás, co jste se dostali tzv. pod čáru přijetí. Žádáme Vás proto, abyste se ve středu 2. 5. 2018 v odpoledních hodinách dostavili do naší školy a ihned vyřešíme Vaše možnosti dodatečného přijetí na základě odvolání, které nemusíte vymýšlet a bude pro Vás připraveno k podpisu.
  2. Pokud jste mezi nepřijatými a nemáte zájem se ucházet o dodatečné přijetí na základě odvolání, obdržíte rozhodnutí a potvrdíte nám tuto skutečnost a na Vaše místo bude přijat jiný uchazeč. Pokud se nemůžete dostavit, pošlete nám, prosím, mailem nebo dopisem že nemáte zájem studovat na naší škole.
  3. Nepřijatí uchazeči o studium těsně „pod čarou“ v případě podání odvolání ve středu 2. 5. 2018 budou na základě autoremedury přijati neprodleně (ihned po každém uvolněném místě), ostatní pak postupně.

K tomu, abyste byli všichni spokojeni, je nutné pouze jedno důležité. Abyste se ve středu 2. 5. 2018 v odpoledních hodinách dostavili do naší školy Brno, Olomoucká 61.
Všem Vám, kteří jste slušní a tuto naši snahu Vám pomoci jste pochopili, upřímně moc děkujeme a těšíme se na Vás ve středu 2. 5. 2018.