Čer
15

Brigáda IT

Pomalu přicházejí prázdniny a my nabízíme brigádu v oddělení e-komerc. Baví Tě grafika a práce s počítačem? Chceš vidět výsledky tvé práce v číslech a využít pro to všechny své znalosti? Firma E-SYST s.r.o. hledá odpovědného a schopného člena týmu na pozici IT back-office technik v oddělení LUXPRIM a DALEN-TECH.

Kompetence:
Staneš se součástí týmu pracovitých lidí a cílevědomých lidí, kteří tě motivují a zároveň se nebudeš nudit. Vyzkoušíš si všechny náležitosti tvorby a administrace e-shopu pod schopným vedením. Budeš mít zodpovědnost za tebou odvedenou práci. Dostaneš se taky k tvorbě katalogových a produktových listů jak po grafické, tak obsahové stránce.

Hledáme:
Absolvent či student VŠ, SŠ, nejlépe IT nebo elektro-technicky zaměřený obor. Znalost programu Adobe Photoshop, Ilustrator a jiných grafických programů výhodou. Vyžadujeme schopnost čtení technické dokumentace a základní znalost problematiky LED technologií. Hledáme pečlivého člověka, se smyslem pro detail, který se rád učí nové věci, je kreativní a má cit pro design.

Nabízíme:
Mladý a přátelský kolektiv s odhodláním se stále zlepšovat. Práci, která ti nabídne výzvy k překonávání. Zajímavé ohodnocení podle výsledků v rozmezí 80-160,- za hodinu. Nové zkušenosti v oblasti e-shopu jako je editace produktů, SEO nebo PPC a ještě víc. Osobní přístup ze strany vedení i ostatních kolegů. Individuální řešení jakýchkoliv tvých požadavků nebo potřeb pro lepší výsledky práce.

Pokud jsme tě zaujali, kontaktuj nás mailem na adresu hr@esyst.cz, nezapoměň přidat CV popř. grafické portfolio a přijít se podívat mezi nás.