
Tomáš Březina ze třídy IT3B současně obdržel pozvánku na Letní školu kybernetické bezpečnosti , která se uskuteční v Brně ve spolupráci s KYPO Masarykovy Univerzity v Brně, s Univerzitou obrany a dalšími státními a akademickými organizacemi, kde budou mít studenti příležitost získat nové zkušenosti a potkat se s jejich možnými budoucími zaměstnavateli.
Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži, výbornou reprezentaci naší školy a hodně úspěchů v dalších ročnících této prestižní soutěže.
Pro inspiraci všem studentům IT níže uvádíme odkaz na webinář Setkání s autory a řešiteli finálových úloh KyberSoutěže, který se uskuteční on-line dne 15. června 2021 v 16:30 – 18:00 hod.
Na webináři vystoupí jak někteří finalisté, kteří představí své úspěšné postupy řešení, tak i vybraní autoři finálových úloh. Přihlašovací údaje zde
